AKTUÁLNÍ EPIZODA

AKTUÁLNÍ EPIZODA
S12E24
The Stockholm Syndrome

Překlad hotov

PŘÍŠTÍ EPIZODA

PŘÍŠTÍ EPIZODA
S12E24 je
finální epizoda TBBT
.

(10) Epizoda 7x24 odvysílána

| pátek 16. května 2014
Finální epizoda sedmé řady Big Bang Theory je tu. Minulý díl dává tušit, kolem čeho se bude závěr této řady točit a možná se dočkáme ještě nějakého překvapení...
Epizoda má název The Status Quo Combustion a sedmou sezónu uzavírá na dalších několik měsíců. Premiéru osmé řady můžeme čekat opět v září a novinkou bude posunutí vysílání prvních částí na pondělní večer (u nás tedy v úterý ráno). Na konci října se pak vrátí na čtvrteční večer (páteční ráno).

Epizodu najdete ráno na fóru a titulky pak večer zde.

Dobrou zábavu!


10 comments:

{ Dr.Zelenka } at: 16. května 2014 19:20 řekl(a)...

super díl a doufám, že moje nejmín oblibena postava - sheldon - konecne bude normalni jako ostatni, nebude delat, ze neni autista, i kdyz dle jeho chovani je (zadny autista nema rad zmeny napriklad). doufam, ze peny se nastehuje k leonardovi, sheldon bud na misto penny nebo k amy, matka howarda ze konecne chcipne a ze bloom konecne bude mti stesti, najde si holku, poradne se mu rozjede bussiness s komisky a howard ze nebude sikanovan sheldonem, chci pohodovy sitkom. vim,ze mate radi prave sheldona,ale me to sere,protoze ja se vidim presne v roli leonarda, ktery je tyranizovan v serialu

{ jakub_zak } at: 16. května 2014 21:34 řekl(a)...

Hele, doktore, a o čem by ten seriál jinak byl? :-)

{ haw } at: 16. května 2014 21:53 řekl(a)...

doktore ty si bud dělaš prdel, nebo jsi neskutečnej blbec :D

{ Unknown } at: 17. května 2014 12:23 řekl(a)...

nemusíš se na to koukat, když se ti to nelíbí ;D ..

{ Unknown } at: 18. května 2014 17:25 řekl(a)...

Tak natoč svůj seriál. Teorie velkého Zelenky např. udělej to podle svého a uvidíme jakou budeš mít sledovanost. Tenhle seriál nemá konkurenci,a lidi ho milujou právě pro to,co tobě ne ! Klobouk dolů před scénáristy.

{ Unknown } at: 19. května 2014 18:04 řekl(a)...

David - Pravda, podle mě se to sice točilo 1-6 série furt jen klasika. Vtipy atd, ale od 7. série to má "děj" viz. tento díl. Je to stejné jako u Dr.Who, 1-4, dalo by se říct i že 1-6 jsou to samé, ale 7. je už s vlastním příběhem. Můj názor.

Anonymní at: 28. května 2014 22:27 řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
{ Unknown } at: 6. června 2014 12:50 řekl(a)...

Výborný děj, smutný poslední díl..další serie slibuje dle mého názoru mnoho zvratů, možná vůbec k svadbě Leonar a Penny nedojde. Amy si začne randit se Stuartem, ..kdo ví.Takhle by to byla nuda..Ale kdyby nastal scénář jak píše Zelenka, tak bych okamžitě přestala asi sledovat..ale scénaristi připraví jistě dokonalou osmou serii.

{ Vendy } at: 6. června 2014 16:54 řekl(a)...

Co to meleš ty imbecile Zelenko?! Právě díky Sheldonovi je ten sitcom tak skvělej a každej na něj kouká právě hlavně kvůli Sheldonovi. Tvůj popis, jak by podle tvého měl vypadat seriál mi přijde spíš jak z nějaké červené knihovny a kdyby to tak i vypadalo, tak je to ta největší trapárna pod sluncem a hlavně to nemá nic moc společného s komedií. Idiote.

{ Unknown } at: 12. června 2014 22:56 řekl(a)...

"Milí tvůrci TBBT, předem tohoto dopisu bych Vám rád složil poklonu. Povedlo se Vám povětsinou myslící lidi s relativně dobrým vkusem přesvědčit, že je tenhle seriál originální, převratný a dokonce inteligentní! Já mám ale poměrně nakoukáno, a tak vím, že není vůbec originální, ani špetku převratný, ba dokonce ani inteligentní. Je ale velice chytrý. Umíte v tom chodit, umíte dát lidem to, co chtějí. A pravdou je, že oni většinou nechtějí inteligentní humor, chtějí humor, co v nich vyvolá pocit, že jsou inteligentní oni. A Vy to moc dobře víte. Vidíte, jaký úspěch mají u diváků skutečně inteligentní seriály jako 30 Rock či Arrested Development. A Vy nechcete dopadnout stejně, skončit pro malou sledovanost. Dokázali jste hloupé grimasy a jednoduché, neoriginální, opakující se a absurdní pointy zahalit hávem hlášek o vědě, komiksech, vesmíru a dalších věcech, které musejí nepochybně značit inteligenci. Humorně o inteligentech cestou, které rozumíme... "To přece musí znamenat, že jsme taky inteligenti! Jsme bílé vrány a tenhle seriál je takových nádherných inteligentních bílých vran plný, konečně něco originálního a převratného!" pokyvuje hlavou nenáročný avšak svéhlavý divák. Co je opravdu působivé, dokázali jste beze zbytku vykrást Frasiera, který na stejném principu fungoval už před dvaceti lety, kdy to ještě docela originální bylo, a neukradli jste jenom onen princip, ale i všechno ostatní. Jemně neurotického roztomilého génia Nilese jste obrali o smysl a pochopení pro vztahy, a zůstal Sheldon. Nabručeného průměrného otce Martina jste odbarvili, omladili a nechali ho podstoupit změnu pohlaví, a zrodila se sexbomba Penny, která je stejně jako Martin katalyzátorem konfrontace mezi světem inteligentů a průměrných lidí. Z nikdy neviděné Maris, Nilesovy kostnaté a zábavně protivné manželky, jste udělali nikdy neviděnou a vždycky protivnou Howardovu matku. Nejpůsobivější je ale fakt, že si nic z toho drtivá většina diváků neuvědomuje. A ti co ano? Těm to obvykle nevadí. Taky jsem býval jedním z nich a Velký třesk byl pro mě příjemnou oddychovkou. Časy se ale mění a z fanouškovské základny seriálu se stala obluda s milionem hlav, která dokáže svými nesmyslnými argumenty z těch ostatních vyždímat veškerou radost ze sledování a nekonečně a dokonale je znechutit. To přesně se stalo mně a upřímně doufám, že nejsem sám. Přesto musím zdůraznit, není to Vaše vina, odvedli jste vynikající práci. Opili jste stamiliony lidí jedním rohlíkem. Bravo." [cit. Tom Riddle, csfd.cz]

Okomentovat

 

Copyright © 2010 The Big Bang Theory - Teorie Velkého Třesku | Design by Dzignine