AKTUÁLNÍ EPIZODA

AKTUÁLNÍ EPIZODA
S12E24
The Stockholm Syndrome

Překlad hotov

PŘÍŠTÍ EPIZODA

PŘÍŠTÍ EPIZODA
S12E24 je
finální epizoda TBBT
.

(1) S01E00 Unaired Pilot

| sobota 12. června 2010
Původně byly natočeny dvě pilotní epizody, ta neodvysílaná je vlastně normální pilot s velmi primitivním openingem, ale je to skutečný klenot, dokazující, jak velkou práci udělalo vedení studia s produkčním týmem při použití lepších nástrojů, když ho převedlo do neuvěřitelné podoby, jakou nyní známe pod názvem The Big Bang Theory.

Neodvysílaný pilot, který byl vypracován v roce 2006, byl dost odlišný od jeho současné podoby. Jediní, kdo zůstali z původního obsazení, byli Johnny Galecki a Jim Parsons.

Chuck Lorre otevřeně přiznal: "Je to na nic, ale dvě postavy byly opravdu skvělé, a to Johnny a Jim. Celé jsme to přepsali a k tomu byli obdařeni Kaley, Simonem a Kunalem."

V původním díle Kaley Cucuo vůbec nevystupuje. Hlavní ženskou roli hraje Andrea Walsh jako Katie. Mně osobně se zdá Penny (Kaley Cucuo) stokrát lepší než vychrtlá Katie. Postava Katie je mnohem více sexuálně volnější než naše milovaná Penny. V neodvysílaném pilotním díle se oběma chlapcům celá vystavuje, na kameru však vše zůstává schované za ručníkem. Postavy Howarda a Rajeshe jsou zde nahrazeny postavou dívky Gildy, která se trochu podobá postavě Leslie Winkle. Sheldon a Katie spolu nebojují tak jako Sheldon s Penny. Také Leonard je tu více "nerdovský". Hodně z dialogů a vtipů z pilotu je použito v epizodách první série.

České titulky budou co nejdřív, čeká se na anglické.

Darker

1 comments:

{ Lusi } at: 28. října 2011 2:13 řekl(a)...

och, sheldona mam rada takeho aky je, v tomto je 'nedokonaly' brrr dislike....

Okomentovat

 

Copyright © 2010 The Big Bang Theory - Teorie Velkého Třesku | Design by Dzignine