AKTUÁLNÍ EPIZODA

AKTUÁLNÍ EPIZODA
S12E24
The Stockholm Syndrome

Překlad hotov

PŘÍŠTÍ EPIZODA

PŘÍŠTÍ EPIZODA
S12E24 je
finální epizoda TBBT
.

(5) Promo fotky a spoilery k dílům 3x12 - 3x14 + fotky z EW Magazine

| pondělí 21. prosince 2009
Přestože byl seriál na vánoční svátkz přerušen, vyrojilo se několik zajímavých zpráv z následujících dílů, které začnou od 12 ledna opět mířit ke svým fanouškům. Některé můžou mít mírně spoileroidní nádech, tak opatrně:

Nejbližší epizoda (3x12) The Physics Vortex dá možnost potkat Sheldonovi s Rajeshem pár velmi zajímavých slečen a vnese opět trochu vzruchu mezi Penny a Sheldona ohledně víry ve věci nadpřirozené.
Pár promo fotek může napovědět:Hned další - 3x13 je nazvána The Bozeman Reaction by mohla být opět trochu více "nerdovská", jelikož Leonard a Sheldon spojí síly po tom, co je jejich byt vykraden a pokusí se stvořit dokonalý bezpečnostní systém.

No a čtrnáctá epizoda se bude natáčet až v roce 2010 a před nedávnem proběhlo hledání herců do malých vedlejších rolí, což může naznačit o čem epizoda bude. Nejprve to byla žena mezi 30-50, která bude Sheldonovi radit s výběrem zaměstnání. Následně se hledala postava jménem Doug, číšník v kavárně, s kterým bude mít diskusi Rajesh ohledně (ne)podávání alkoholu. No a samozřejmě musí být důvod, aby se Rajesh po alkoholu v kavárně pídil - atraktivní slečna, která s ním má právě zde rande na slepo.

Tolik k novinkám ohledně seriálu a pro správný WTF moment tu mám ještě scany z EW Magazine, kde někoho po pravděpodobně velké dávce alkoholu napadlo herce z Big Bang Theory vyfotit při největších mediálních průserech roku 2009 jako jsou Twilight nebo Susan Boyle:
(kliknutím zvětšíte)


5 comments:

{ Martin } at: 21. prosince 2009 18:15 řekl(a)...

jediná hrozná věc, je ta, že ten čas běží tak pomalu

{ Šmajdalf } at: 21. prosince 2009 18:30 řekl(a)...

Zdravím můžu se zeptat kdo je ta slečna co hraje s Rajeshem na bicí? (4 fotka)

Děkuji Šmajdalf

{ Darker } at: 21. prosince 2009 18:36 řekl(a)...

Šmajdalf: Řek bych, že Danica McKellar :)

{ milford } at: 21. prosince 2009 22:41 řekl(a)...

Danica McKellar aka Trudy z HIMYM. Jim to spolu docela sluší :o)
A Penny jako bruneta je hoodně sexy ;o)

{ Hacik } at: 30. prosince 2009 12:12 řekl(a)...

"největších mediálních průserech roku 2009 jako jsou Twilight"

Nechapem, preco je v clanku pouzite slovo "pruser". Co je na Twilight pruserove? Pytam sa, aby som si rozsiril obzory. Tiez nechapem, co je na pani Boylovej pruserove. Ze nevie spievat? (Jedine, co jej slo, boli stredy a velmi rychlo jej pocas jednej pesnicky odisiel hlas - nevydrzala, skratka je na to stara).

Okomentovat

 

Copyright © 2010 The Big Bang Theory - Teorie Velkého Třesku | Design by Dzignine