AKTUÁLNÍ EPIZODA

AKTUÁLNÍ EPIZODA
S12E24
The Stockholm Syndrome

Překlad hotov

PŘÍŠTÍ EPIZODA

PŘÍŠTÍ EPIZODA
S12E24 je
finální epizoda TBBT
.

(2) Dr.Sheldon Cooper PhD. (Jim Parsons)

| sobota 12. prosince 2009

Po základní škole a velmi zkráceném působení na střední odchází v jedenácti letech na univerzitu. Momentálně je držitelem dvou titulů PhD, první získal v šestnácti. V dětství měl menší neshody s vládou ohledně skladování obohaceného uranu v kůlně za domem rodičů a pár neshod se sousedovic dětmi. Také rodiče jeho pokusy s závislostí délky lidského kroku vůči výšce schodu moc nevítali.

Mezi jeho ranné vynálezy patří paprsek smrti, který ovšem kromě překvapivé reakce jeho psa neměl žádný valný efekt.

V současnosti pracuje na katedře pod vedením Dr.Erica Goebelhausera, na jehož publikační práci má svérázný názor a on mu za to poskytuje volný čas na výzkum vlastních projektů.
Pokud ovšem na něčem pracuje, dosahuje exklusivních výsledků. Příkladem může být světélkující rybka, stvoření bratrance Leopolda či v dějinách první objednávka koktejlu Virgin Cuba Libre.

Jediným důvodem k tomu, že bydlí s Leonardem, který je ochoten připustit, je rozdělení nájmu. Příležitostně mu dává najevo, že je mnohem inteligentnější, tudíž bude mít alespoň o fous vyšší část ze společného IQ 360.
Jeho pořádkumiluvnost je příkladná, ovšem ne vždy sdílená všemi sousedy.

Selhání, které je schopen připustit je v oblasti lidských vztahů a sémiotiky (nauky o symbolech :). Dokáže ovšem stejně jako ve vědecké analýze chování odpozorovat (jako na halloweenském večírku) nebo si přizvat Penny k vysvětlení. K výraznějšímu sociálnímu chování musí být vybídnut nebo lstivě oklamán modifikací oblíbeného koktejlu.

Z příbuzenstva jsme měli možnost potkat již jeho matku (ep.4) a sestru (ep.15). Sporným členem rodiny je i imaginární bratranec Leopold.

Jeho záliba v kostkovaném oblečení a dokonalých flanelových kombinací pyžama a županu je obdivuhodná, stejně jako věrnost superhrdinům ze sedmdesátých a osmdesátých let, jejichž znaky a portréty hrdě nosí na tričku (Superman, Flash Gordon, Aquaman, Green Lantern...). Pere si sám a i v této činnosti dokáže využít posledních výdobytků techniky.

Také RPG hraje opravdu poctivě. Konkrétně jeho postava rogue night elfa nebývá ve skupině moc oblíbená. Samozřejmě ho nalezneme i v Second Life, povětšinou u jeho bazénu.

2 comments:

{ e7e9bede-53ce-11e0-b606-000bcdcb8a73 } at: 21. března 2011 16:22 řekl(a)...

I totally love him!!.)

{ Unknown } at: 19. března 2013 18:01 řekl(a)...

shely je nejjjjj, ja ho proste 100% zeru mucq

Okomentovat

 

Copyright © 2010 The Big Bang Theory - Teorie Velkého Třesku | Design by Dzignine